La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

0

Wczoraj City na własne życzenie skończyło mecz takim wynikiem. Mogli wygrać o wiele wyżej ale jak Mahrez zapomina jak się strzela, a Laporte gra w ręczna jak junior to tak jest. Bardzo podobało mi się to, ze ta gra była płynna, nie było przerw i pajacowania. Świetnie się to oglądało, mecz na poziomie półfinału LM, a nie jak nasz ostatni mecz i przerwy po minutę co minutę. Oby City tego nie wypuściło. Real ma duże szanse wciąż ale pamiętajcie ze to City wygrało, a nie ma goli na wyjeździe. Wiele osób zapomina chyba ze Chelsea dostało w dupe 1:3 u siebie, a mimo to wygrali na Santiago. Wierze w Pepa. Benzema potrzebuje 1/8 sytuacji żeby strzelić gola…niesamowity gość

1

@Janas11224 Co do Benzemy to gość jest niesamowicie skuteczny. W tej edycji w fazie pucharowej strzelił 9 bramek. Natomiast współczynnik xG to 2.8(!). Wyciska z tych sytuacji absolutnego maksa. Zmarnowane okazje przez niego łącznie w fazie pucharowej to mniej niż 0,7xG. Nie pamiętam zawodnika który byłby aż tak bardzo skuteczny i wyciskał z tych sytuacji, gdzie często trudno mówić o pół sytuacji tyle goli.

1

@Janas11224 Laporte zagrał jak junior, tak samo jak Alaba, Militao i Carvajal

0

@JohnA Militao to Magłajer Realu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?