La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 845 Culés

konto usunięte

0

Włączyłem snookera i w porównaniu z emocjami i atmosferą w darcie to jakaś przepaść :D

2

@MesQueUnClub96 Emocje są większe kiedy samemu się grywa i rozumie jak trudne zagrania Panowie wykonują

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Nie zgodzę się.

0

@MesQueUnClub96 Z czym konkretnie?

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 Z twoim stwierdzeniem. W darcie nie masz nieogarniczonego czasu (w teorii masz, ale nie możesz sobie stać i myśleć co rzucić. Do tego wielka różnica pomiędzy meczami bez fanów i z fanami.

Dart > snooker

konto usunięte

0

1

@MesQueUnClub96 A ja nie piszę, że emocje w snookerze są większe NIŻ w darcie, tyko, że osoba, która praktykuje snookera patrzy na tę grę z większymi emocjami, niż osoba, która w pubach omija szerokim łukiem stoły bilardowe/snookerowe.

0

@MesQueUnClub96 "W darcie nie masz nieogarniczonego czasu (w teorii masz, ale nie możesz sobie stać i myśleć co rzucić. " - czyli tak samo jak w snookerze. W teorii masz, ale finalnie nikt nie stoi 30 minut tylko za chwilę wykonuje uderzenie.

1

@MesQueUnClub_87 dokładnie w snookerze jest jednak tyle kwestii taktycznych - osoba rozumiejąca dyscyplinę więcej widzi i zwyczajnie czuje temat.

0

@MesQueUnClub96 może i tak, ale poziom trudności i elegancja w snookerze jest na dużo wyższym poziomie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?