La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 604 Culés

4

SOLER. obecnie mamy jedną kontuzje PEDRIEGO i już nie ma nikogo wartościowego na ławce. A ludzie się pytają po co ? No własnej dlatego. Nie ma co liczyć Puiga . Pjanica który gdzies odejdzie . Kesseigo który gra niżej i jest nawet nie potwierdzony. Czy Torre który gra w 3 lidze.
No nie każdy junior będzie błyszczał jak Pedri. Chociaż pewnie każdy by chciał i tego nam życzę . Ale taki Pugi czy Nico muszą odejść na wypożyczenia.

0

@PatrykBarca Nico powinien zostać, spokojnie można nim rotować i dawać z 30 minut w meczach. Owszem mial pod koniec trochę gorszy czas ale nie zapomnij że to jego debiutancki sezon z seniorskiej piłce i może go spokojnie zaliczyć jako udany

0

@KrwawiaceoczyVEB a ja bym właśnie Nico gdzieś wypożyczył. On potrzebuje nieco mniej presji żeby się rozwinąć takie mam wrażenie.

0

@PatrykBarca Gavi np błyszczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?