La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 777 Culés

7

Sztab szkoleniowy jest zaniepokojony problemami defensywnymi w tym sezonie i już pracują nad pozyskaniem nowych obrońców. Oprócz Christensena chcą więcej wzmocnień środka i boków obrony. Przyszłość Umtitiego, Óscara Minguezy i Lenegta jest poza Barceloną. [Gabriel Sans]

Zarówno Azpilicueta jak i Marcos Alonso chcą dołączyć do Barçy. Mają nadzieje, że Chelsea zgodzi się na odejście po niskiej opłacie transferowej, ale w tej chwili czekają na nowego właściciela. [MD]

Barcelona wciąż szuka ekonomicznej formuły, aby złożyć Dembele nową ofertę, która wpasuje się do struktury płac klubowych, a także będzie zbliżona do żądań Francuza, który już obniżył swoje wymagania. [MD]
(via: BarcaInfo)

6

@Messibestplayerintheworld Brakuje Sergi Roberto poprostu.

konto usunięte

0

@tbas z Chelsea odchodzi Rudiger, Azpilicueta i Christensen czyli prawie cała obrona - za darmo. I maja nam jeszcze Alonso odsprzedać TANIO? A może do tego Reece James i będą grac całym blokiem defensywnym chłopakami z u15 o top4 Premier League?
Równie realne jak Haalandy, Lewandowskie, Salahy i inne Alemany top

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?