- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 768 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 768 Culés
0
Jak Djoko wystąpi w turnieju propagandowym dla kremla to powinni go wyjeb. Zreszty turniejów orzynajmniej wielkiego szlema.negocjuje z nimi;)
https://sportowefakty.wp.pl/tenis/998292/sensacyjne-doniesienia-nt-djokovicia-wywola-kolejny-skandal
1
@Borneo Wincyj polityki w sporcie. Wincyj, bo póki co za mało tego.
0
@Borneo A uważasz, że powinni go wyrzucić z Wimbledonu, bo nie poparł decyzji organizatorów o wykluczeniu rosyjskich i białoruskich tenisistów z turnieju?
1
@Barcanajlepszyteam za to może nie ale za zagranie w ruskich onuc to już na 100 %.
2
@Barcanajlepszyteam uważam że jeżeli pojedzie na propagandową imprezę kremla staje się częścią oropagandy kremliwskuej j jak piłkarzy i innych ruskich częsti zdopingowanych ruskich sportowców wyjebałbym.Dlatego że Putin to Hitler obecnych czasów i powinien stanąć przed sądem.Kto go wspiera należy go zbanować.
2
@kazbychu ale ja piszę tylko w sytuacji kiedy wystąpi u ruskich i wesprze propagandę ruską.
1
@maroon ale to ruskie sportowcem same występują na imprezach z putinem propagujących ludobójstwo i Z.
Zresztą ruski sport jest historycznie związany z propagandą ruską z czasów komuny do której lgnie sam Putin.Tam sport jest częścią propagandy i jak to mówi Putin wstawaniem z kolan.Ruskie zarówno jak na poziomie państwowym jak i obywateli muszą odczuć że polityka inwazji na inne państwa spotka się z odrzuceniem. Wpierw Putina popierało 83% obecnie 71% trzeba ich cisnąć dalej aż sami usuną Putina od stołka.Ale nie stanie się to przy 71%
0
@Borneo a to za to tak, aut. może tam zle odpisałem. Moja wina.
1
@kazbychu luzik:)
0
@Borneo Jak ktoś przemyca jakieś elementy propagandowe czy inne symbole na stadion to sprawa jest prosta - dyskwalifikacja, kary itd. Ale to co za stadionem pozostawmy do oceny sponsorom i kibicom. O ile w sposób jednoznaczny nie łamie prawa oczywiście. Kwestią dyskusyjną jest też sprawa rywalizacji sportowców reprezentujących skłócone państwa itd. Poza tym należy wprowadzać jak najmniej spraw dotyczących polityki czy poglądów do rywalizacji sportowej. Tyle.
0
@maroon nie bardzo rozumiem tu nie mamy doczynienia z pokłuconymi państwami tylko ludobujstwem próbą wskrzeszenia ZSRR i ponowną napaścią na suwerenny kraj i myśli się o następnym.Lista jest jeszcze dłuższą jak złodziejstwo gwałty.....
Tu nie można nie uderzać w ludzi wspierających Hitlera dzisiejszych czasów.Takie chiny muszą widzieć co się stanie jak zaczną im pomagać.Ma to się im nie opłacać.Nikt nie wyklucza sportowców jak 2 państwa się pokłucą.
0
@Borneo Ja to widzę zupełnie inaczej. W sporcie chciałbym widzieć jak najmniej polityki. Tyle.
0
@maroon czasy są takie że sportu może nie być i są w tej chwili ważniejsze sprawy.Bo Nie wiadomo co z putinem jeśli przegra wojnę to z desperacji nie masz gwarancji że bomby nie użyje.Sport w tym momencie nie jest najważniejszy.
0
@Borneo Ale wiesz, że są regiony świata w których nikt tego zagrożenia nawet nie odczuwa? Tak samo mogli mówić w regionach trzeciego świata gdy walczyli o przetrwanie, a my w tym czasie organizowaliśmy sobie "igrzyska". Sport bez polityki to jest kwestia ponad te wszystkie podziały. Ja tak to widzę.
0
@maroon jeśli dojdzue do wojny atomowej to potencjał tylko Rosji i usa może zniszczyć ziemie 6 krotnie.Broń atomową na Izrael którego dziś wkurzył Ławrow .Anglia, Francja jeśli dojdzie do tego typu wojny tj jest pozamiatane.
0
@Borneo No i gitara. Być może już czas zakończyć ten nieudany eksperyment zwany ludzkością i ustąpić miejsca na tej planecie rozumniejszym gatunkom.
0
@maroon a skąd takie przemyślenia.Niestety przy autokracji zdarza się jeden imperialny dykrator który ms chore ambicje.Niestety trzeba tą sytuację rozwiązać.Nie ma potrzeby aby cała reszta za jednego durnia płaciła.