La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1016 Culés

6

Piechniczek gada jak kretyn. Rzekomo Lewandowski powinien myśleć o mundialu i nie ruszać się z Niemiec. Super pomysł, szczególnie, że nic tam pewnie nie ugramy.
Dziadek nie rozumie, że pociąg do Barcy/Realu nie podjeżdża kilka razy w życiu.

https://www.sport.pl/pilka/7,65081,28405535,piechniczek-ostro-o-transferze-lewandowskiego-to-sie-w-pale.html#do_w=91&do_v=419&do_st=RS&do_sid=767&do_a=767&s=BoxSportImg3

0

@RosjaninBut leśny dziadek

konto usunięte

1

@RosjaninBut Czyli Lewy ma odpuścić mundial bo nic tam nie ugramy? A potem pewnie będziesz płakał że Lewy "jak zwykle" zawiódł w repce

0

@MesQueUnClub96 Dodi, chodzi o to,że szansa na granie w Realu/Barca nie trafia się często..i trzeba ją wykorzystać

konto usunięte

1

@tomek8756 Może nie trafia się często, ale twórcą tego posta sugeruje że Lewy nie powinien skupiać się na mundialu bo pewnie nic tam nie ugramy. I właśnie potem przez takie myślenie wychowują się u nas zawodnicy którzy w najważniejszych momentach nic nie osiągają, bo boją się że sobie nie poradzą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?