- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1659 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
10
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1659 Culés
2
Noooo i już wiecie o co biega :) płacić płacić i raz jeszcze płacić co się brało a że 1/3 więcej niż pół roku temu? Trudno, takie czasy... :)
17
@FC1899Barca Przecież powiedział prawdę, jak ktoś bierze kredyt to musi się liczyć z ryzykiem.
1
@FC1899Barca Zawsze na drugą kadencję, oni są oderwani od rzeczywistości. Z taką pychą, gnojem w ustach i pogardą. Dlatego przegrało PO wybory i dlatego chciałoby się napisac, że PiS przegra, ale raczej nie... dwie kadencje w tym kraju dla jakiejś ekipy, to zbyt wiele.
3
@priest9999 Liczą się z ryzykiem, oczywiście. Jednak ryzyko, ryzykiem, a polityka finansowa państwa z jastrzębiami na czele, to drugie. A to przecież oni są ''elitami'' kraju, a inni muszą brać kredyty. Zwykłe szaraczki.
6
@koksik2700 Jakbyś spojrzał w ich oświadczenia majątkowe to też większośc ma kredyty. Chodzi mi tylko o to, że kredyty dotychczas były rekordowo tanie, więc można było się spodziewać ich wzrostu. Wszelka pomoc państwa teraz o którą proszą, tylko pogłębi problem inflację, bo będzie próbować gasić pożar benzyną.
2
@koksik2700 Jeszcze jest jedna zasada starsza od państwa polskiego. Umów trzeba dotrzymywać - pact sunt servanda, a umowa kredytowa taką umową jest. Skoro, więc kredytobiorcy zgodzili się na takie a nie inne warunki umowy( a wraz z nimi wzieli określone ryzyko), a które wtedy były korzystne, to teraz wartałoby nie płakać jak dziecko i byc dorosłym. Ludzie najpierw chcieli zasiłki, 13 i 14 emerytury i inne zapomogi, a potem tanie kredyty przez 20 lat. Sorry, ale ktoś jest tutaj skończonym idiotom, jeżeli myślał, ze tak będzie.
0
@koksik2700 " inni muszą brać kredyty" no właśnie, nie muszą. Nikt ich na sile nie zmuszał.
0
@Faun @priest9999 a to, że ktoś bierze kredyty pod kurek, to już inna sprawa. Tu się zgadzam. Natomiast państwo swoje dokłada, bo rządzący są idiotami.