La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1170 Culés

0

Troche nie czaje dlaczego ludzie cos tam Etoo zarzucaja. Chlop był w rezerwach Realu, ok nie poszło mu tam ale jednak był i z tej racji wedlug mnie nalezałoby uszanowac to ze im pogratulowal mimo ze mial te swoje spiewki itp ale duzo osob tak mialo np Courtois i nikt z Realu czy Atletico nie robi z tego szopki ale w Barcelonie jest inna mentalnosc jesli chodzi o te sprawy cos ala "Nie mozesz nazywac sie kibicem czy tez legenda Barcy jak gratulujesz Realowi'', troche to nie powazne. Nie powinno sie miec pretensji o to do Kamerunczyka

9

@VegetaPolska Kurła następny. No świetne gratulacje, po czym przypominasz sobie co gość śpiewał na fecie o tym właśnie Realu ^ ^. Zjebki prawidłowo powinien dostać zarówno od kibiców Barcelony, jak i Królewskich. Zresztą usunął już ten wpis, więc coś musiało być na rzeczy.

1

@Danny Gaucho ale to były tylko gratulacje a ludzie robią z tego igly widły. Serio, to już jest przesada

0

@VegetaPolska Ty tak serio z Courtois? Przecież kibice Atletico na meczu rzucali w niego pluszowymi szczurami, do tego pluli i zniszczyli płytę chodnikową z jego nazwiskiem.

0

@Worny no fakt, zapomniałem o tym, przepraszam

1

@Danny Gaucho A może zwyczajnie po latach już inaczej odbiera ten czas spędzony w Realu niż wówczas gdy to śpiewał? Co komu do tego? Jego sprawa.

2

@VegetaPolska Według mnie to nie jest przesada. Do tego wpisu wrzucił też swoje zdjęcie w barwach Realu... po czym kilka lat później śpiewa "Madrid, cabrón saluda al campeón". dla mnie to jest jakaś totalna sprzeczność własnego wizerunku. Tym bardziej, że w zasadzie nic nie zawdzięcza Realowi, tylko właśnie Barcelonie.
@maroon
"A może zwyczajnie po latach już inaczej odbiera ten czas spędzony w Realu"

Jaki czas? Te zawrotne siedem spotkań, które zagrał? A potem wypożyczany czy to do Leganes czy Espanyolu?

"Co komu do tego? Jego sprawa."

To dlaczego jednak usunął ten wpis? :]. Jego sprawa, ale wrzucając taki post publicznie nic dziwnego, że reakcja kibiców (zwłaszcza) Barcelony jest taka, a nie inna.

0

@Danny Gaucho Mnie to akurat dziwi. Czas który spędził w szkółce także czegoś go nauczył. Nawet jeśli był nieudany to też go w jakimś stopniu ukształtował.

0

@VegetaPolska tylko też wiemy co Kameruńczyk robił po odejściu z Realu i jakie przyśpiewki w stronę Realu wrzucał. To bardziej o to chodzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?