- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 799 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 799 Culés
3
WIELKI FINAŁ konkursu na najmniej lubianego piłkarza La Rambli
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
https://strawpoll.com/polls/e6Z2ejD5MgN
1
@MesQueUnClub96 Obu lubię, więc bojkotuję.
7
@Khajio Suham
1
@MesQueUnClub96 Obu lubię, dlatego bojkotuję.
O proszę. Nie można napisać tego samego komentarza dwa razy. Sprytnie moderacjo.
9
@MesQueUnClub96 mimo wszystko ryjca Casemiro to nawet Pepe nie jest w stanie przebić.
2
@MesQueUnClub96 @Khajio Witam, czy Schalke dzisiaj awansuje do Bundesligi?
2
@P33ck awansuje.
3
@MesQueUnClub96 nie no tak jak do Pepe można nie mieć szacunku za to co robił, tak casemiro już z samego ryjka można nie lubić
1
@MesQueUnClub96 ja nie rozumiem czemu tyle ludzi nie lubi Pepe, dobra miała 2 sezonu, ale przypominam, że wtedy trenerem Realu był Mourinho.
2
@FCB24 a ja rozumiem doskonale bo to psychol boiskowy
2
@FCBMati10 przypominam, że po odejściu Mourinho miał jakąś chorą serie meczów bez faulu. Jeśli to jest psychol to jak określic Ramosa czy np Albę?
2
@FCB24 Ramos taki sam, Alba to bardziej pajac niż psychol, który po prostu gada głupoty ale nie kopie rywali po plecach
2
@FCBMati10 i kładzie się jak ktoś dmuchnie na niego
2
@P33ck U19 dało dobry prognostyk przed dzisiejszym meczem. Kompromitacja w pucharze 5:1 w derbach.