La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 886 Culés

konto usunięte

14

Jako że dzisiaj zapewniliśmy sobie awans do Ligi Mistrzów, zadaję wam pytanie: czy jesteście zadowoleni z pracy Xaviego w tym sezonie?

42

@MesQueUnClub96 oczywiście że tak

0

@MesQueUnClub96 Dodi, Ty to jak zadasz pytanie... Oczywiście że nie, miał być tryplet.

4

@MesQueUnClub96 Tak, myślę, że bez niego przegralibyśmy o wiele więcej meczów i z LM w następnym sezonie raczej nic by nie było.

1

@MesQueUnClub96 jeżeli ktoś byłby niezadowolony go chyba bardzo szybko stracił pamięć co do naszego miejsca w tabeli kilka miesięcy temu. Widać że to trener który ma pomysł i posiada świetny sztab. Można zacząć normalnie wydawać pieniądze (hehe) i ze zdrowym podejściem budować klub. Mam nadzieję że wypleni ten zgniły mental i dobrymi ruchami pozbędą się piłkarzy którzy nigdy nie powinni tu grać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?