La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1075 Culés

9

Sami przegraliśmy ten mecz. A mogło być tak pięknie. Cięzko wygrać jak Tatum robi 10 pkt w meczu 4/19 i perfekcyjne 0/6 za 3. Antek jak zwykle klasa i prawdziwy lider. @Comentateiro i fani Bucks gratulacje.

1

@fart Milwaukee prześlizgnęło się dzisiaj, ale jeśli tak ma wyglądać kolejny mecz, a wszystko na to wskazuje, to Celtic mają wszelkie szanse odzyskać przewagę parkietu.
Dziś na mecz nie dojechał Tatum - parę rzutów więcej z jego strony i wynik mógł być odwrotny.
Świetne widowisko, wybitna defensywa, Celtics świetnie odzyskali szanse odrabiając 13 punktów, ale summa summarum, jednak skończyli na tarczy. Z kolei każdy punkt Antka na wagę złota.

Dzięki za wspólne oglądanie i dzielenie się emocjami.

1

@Comentateiro Do szybkiego stary ;) i jeszcze raz gratulacje. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?