- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1529 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1529 Culés
35
Laporta tak kupił Erlinga jak zatrzymał Messiego
4
@Nazio87 Gdzie co do drugiego można być złym, a z pierwszego tylko się cieszyć :D
5
@Nazio87 Heh, w przypadku Messiego mówił, że zrobi wszystko by go zatrzymać i zrobił, więcej nie mógł. W przypadku Haalanda to nawet nic nie powiedział więc nie wiem o czym mówisz, byle się przy**bać bo tak.
0
@kuz A tak z ciekawości.. co zrobił żeby go zatrzymać?
1
@kuz z nudów przecież
7
@Image Mógł zadłużyć klub niekorzystnym CVC na 50 lat, świetne rozwiązanie żeby zatrzymać tu 34 letniego zawodnika, który po dwóch sezonach odejdzie a budżet klubu będzie przez 50 lat w rozsypce. Zrobił to co musiał zrobić i postąpił dobrze. Nic nie zrobił bo nic zrobić nie mógł, nawet musieli oddać Griezmanna żeby zarejestrować nowych zawodników, co pewnie też wcześniej nie było w planach.
2
@kuz Ale przecież CVC koniec końców i tak wejdzie w życie :D
3
@TheNekro94 Wejdzie ale na zupełnie innych warunkach a tego ludzie nie rozumieją. Cały rok trwały renegocjacje, żeby nie pogrążać klubu na tyle na ile było to w sierpniu.
0
@TheNekro94 Nie problemem jest CVC tylko umowa CVC z La Liga. Oddanie części praw na 50 lat w zamian za kredyt na 40 lat. Do tego wysokość kredytu mało adekwatna a przy okazji bez dowolności bo to La Liga zadecydowała na co można tą kasę przeznaczyć i w jakich sumach. Barca mogłaby na pensje przekazać bodajże 40 milionów czyli kontrakt Messiego zeżarł by tą kasę w 2 sezony nawet po obniżeniu jego pensji do maksymalnego dozwolonego poziomu.