La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 835 Culés

0

Sądząc po tym że Laporta wrzucił w straty przed sezonem amortyzacje piłkarzy takich jak Coutinho czy Pjanic, sprawy sądzie z Neymarem itd. do tego poobniżał kontrakty zawodników którzy zarabiali dużo, sprzedajemy kolejnych zawodników itd. To wydaje mi się że w przyszłym sezonie mocno zmieni się nasza sytuacja finansowa. Do tych rzeczy mamy "asy" w rękawie w postaci CVC czy Barcia Studios. No ciekawe ciekawe...

0

@Jakchcesz CVC to nie as w rekawie. Cytując Lapcia, nikt nie może być ponad klub, dlatego nie podpisał CVC. To co się zmieniło ?

0

@tbas No nadal może to podpisać i jeszcze bardziej podreperować budżet w razie w. Laporta dużo rzeczy mówił, Messiego też miał zatrzymać więc nie zdziwię się jak finalnie to CVC podpisze i nie wyjdzie to wcale tak źle jak to tłumaczyli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?