La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 672 Culés

18

Nie wiem czy ewentualna sprzedaż De Jonga i/lub Ter Stegena to dobra, czy zła decyzja. Wiem tylko jedno: jakakolwiek decyzja nie zostałaby podjęta, nawet ta najbardziej bolesna, czy absurdalna, to klub zasłużył by mu ufać. Zasłużył zarząd, Alemany, czy Xavi. Dlatego na spokojnie do chłopaków, bo dobrze robią, jest dobrze, wszystko jest w porządku :)

3

@macio_944 mam to samo podejście, wole poczekać do końca okienka i dopiero jakoś to ocenić a nie tak na bieżąco "no to co sprzedajemy de Jonga i zostajemy z Roberto" bo to bez sensu.

2

@macio_944 Jak nie wiesz to zapytaj się @Janiama. On grał w piłkę, zna się na tym i zawsze ma rację.

1

@Jakchcesz Ja De Jonga b. lubię i szczerze mówiąc z mojej perspektywy on ma tutaj przyszłość, bo IMO ogarnia piłkę Wielkiego Ogrodnika, ale z drugiej strony jeśli taka będzie decyzja, to ją po prostu zaakceptuje. Wszakże może to się wydać nieprawdopodobne, ale w klubie pracują ludzie raczej bardziej kompetentni w tych sprawach niż ja :D

0

@macio_944 Nie ma przyszłości bo forma kiepska, nie mówiąc już o rozwoju.

2

@macio_944 z klubu odchodzili lepsi piłkarze i ten cyrk toczy się dalej.
Alemany został zatrudniony żeby zrobić porządek z kadrą i ograniczyć wydatki na płace. Decyzję mogą wydawać się niezrozumiałe i trudne, ale w perspektywie jest szansa na wyprowadzenie klubu na prostą.
Do tego bądźmy szczerzy, Niemiec i holender nie są nie do zastąpienia. Jeden i drugi jest wybitnym piłkarzem, ale i bez nich klub sobie poradzi.
Przyjdą nowi, może lepsi, może nie. Jestem spokojny i optymistycznie nastawiony na następny sezon.

0

@macio_944 najbardziej zasłużył jak użył Messiego do wygrania wyborów po czym go kopnął w dupe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?