La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1705 Culés

0

Dobra, skoro dni Frenkiego w Barcelonie są policzone a i nie wykluczone, że i Ter Stegena to moje pytanie brzmi: kogo byście chcieli w zamian za nich?

Imo Bernardo Silva a na bramkę sam nie wiem, Onana, może Vlachomidos z Benfiki?

1

@HighestInTheRoom Za bramkarza dałbym szansę Peni.

1

@Kgorecki2500 Ooo to to, w sumie to nie głupi pomysł dać szansę Peni czy Tenasowi

0

@HighestInTheRoom ta, Onana xD

Kolejny cwaniaczek który gra jak mu się chce https://football-italia.net/ten-hag-makes-onana-decision-ahead-of-inter-move/

"Less than two weeks ago, he was booed by Ajax fans during a 2-1 win against Sparta Rotterdam, in his final game in Amsterdam, but the Cameroon international was not bothered.

“I’m not affected by their boos, I don’t care at all. They can sing, cry, and do whatever they want. I don’t give a f…,” he told ESPN."

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?