La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 799 Culés

3


Oj. :(

1

@Ojciec5tkidzieci Niestety już podczas meczu wyglądało to źle :/

1

@Ojciec5tkidzieci na szczęście jest jeszcze rejno który w miarę dobry poziom trzyma. Gorzej wygląda to w kontekście reprezentacji ale mam nadzieję że wróci możliwie szybko

0

@Ojciec5tkidzieci A co z Urosem?

0

@Xxxbarca4ever w kontekście kadry bym się mniej własnie martwił bo jest Bieniek, Kochanowski. A bez Hubera może uciec finał LM, z nim stawiałem na naszą wygraną, bez niego boje się, że Rejno nie da rady Serbom

1

@FCB24 rejno dał radę w poprzednim sezonie w kluczowym momencie w półfinale. To świetny i niedoceniany rezerwowy pozwu tym jest jeszcze możliwość zrobienia transferu medycznego i np wzięcie Poręby który przyjdzie do zaksy od sezonu 23/24

0

@Encore Własnie nie wiem. :( Pytalem dwoch osob z Klubu Kibica, ale oni nie wiedza. :/ A Aluron nie dal oficjalnego ogloszenia co i jak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?