La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1071 Culés

1

Klub i Diego Simeone chcą, aby Griezmann kontynuował karierę w Atlético. Oczekują jednak by Barcelona zmniejszyła opcję wykupu, która wynosi 40M euro. Na spotkaniu Mateu Alemany'ego z dyrektorem generalnym Atlético omówiono również sytuację Alvaro Moraty. [Ruben Uria] (via: BarcaInfo)

konto usunięte

0

@Messibestplayerintheworld O teraz nagle o Moracie chcą omawiać jak trzeba zbić cenę z Griezmanna

0

@Messibestplayerintheworld nie no, nie ma mowy, nie bedziemy się dawać na kasę

7

@Messibestplayerintheworld nie zdziwie się jak będzie tak jak z Coutinho, najpierw 40mln, a potem 20mln.

konto usunięte

0

@FCBMati10 dawać? On jest niechciany w Barcelonie. Żeby aktywowała się klauzula odejścia, musi też w drugim sezonie grać 50% możliwych spotkań. Jak utrzyma formę to nie zdziwię się jak Cholo i klub dopilnują by się nie aktywowało. Widza prawdopodobnie że Barcelona musi sprzedawać to liczą na optymalne dla nich wyjście, zbicie ceny i transfer teraz.

0

@Messibestplayerintheworld Ale zapłacą, wcisnęli nam za kupę kasy gówno piłkarza, który nosił fryzurę jak menel i był ciałem obcym w klubie. Podpisali to niech płacą, żadnych ulg im nie dawać, a tym bardziej wymian, bo po obniżce formy Oblaka i Gimeneza nie mają nikogo wartego uwagi.

konto usunięte

0

@KrwawiaceoczyVEB nie zapłacą jeśli Antoine nie spełni jednego zapisu. Żeby się aktywowalo, musi 50% możliwych meczów wyrobić przez całe wypożyczenie. A jak utrzyma formę to nie sądzę że klub i Cholo będą skorzy nim grać by zaraz płacić 40 mln za niego.

0

@LloretDeMar Myślisz że Simeone który go lubi zgodzi się na to, poza tym jest najlepiej zarabiajcym zawodnikiem po trenerze, wątpię żeby go trzymali na ławce.

konto usunięte

0

@KrwawiaceoczyVEB jeśli to będzie miało oznaczać wykup a dalej będzie grał słabo, to dopilnują tam wszyscy by nie został a już na pewno nie za 40 mln euro.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?