La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1362 Culés

konto usunięte

5

Prezes Urzędu Regulacji Energetyki nie ma dobrych wieści dla odbiorów prądu. – Przy uwzględnieniu cen energii elektrycznej, która została sprzedana do początku kwietnia 2022 r., taryfa za samą sprzedaż energii elektrycznej, bez kosztów dystrybucji, może wzrosnąć o 50 proc. – powiedział Gawin.

Coraz lepiej się robi.

0

@Peszko07 Dobra weź już nie strasz. Wzrosty cen są jak pandemia czy wojna. Z początku panika, lęk o przyszłość, potem stopniowe znużenie a teraz już tylko wzruszenie ramion na nowe doniesienia w tym temacie.

1

@Peszko07 Przecież my w bogatym kraju żyjemy. Co z tego że co piąta osoba żyje poniżej progu ubóstwa?

Gdyby ktoś potrzebował źródła:
https://energia.rp.pl/surowce-i-paliwa/art36297941-prezes-ure-weglowa-niepewnosc-napedza-ceny-pradu-zbadamy-rynek-energii

konto usunięte

0

@maroon czym ja Cię niby straszę. Mówię Ci jak jest. I tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?