La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1056 Culés

0

Jeśli Gnabry odmówi podpisania nowego kontraktu, to ciekawe dokąd pójdzie?

0

@Krystian1588 może do nas

0

@FCB24 może I było to rozwiązanie, ale wątpię czy bylibyśmy w stanie dać mu większą pensje niż ta którą w Monachium

0

@Krystian1588 Gdyby nie wczorajszy mecz to obstawiałbym powrót do Arsenalu

2

@Krystian1588 damy my plażę i nie będzie Helgi na co drugim kroku, mi by to wystarczyło. Tylko kurde ten oktoberfest....

0

@Antimadridista_WR pytanie czy jakiś bardzo dobry piłkarz chce iść do Arsenalu.
Wczorajszy mecz tylko potwierdził ze tak naprawdę tylko przez chwilę grali dobrze.
Na początku sezonu tragedia, potem się ogarnęli i grali dobrze no ale nie dociągnęli z tym już do końca sezonu. A Newcastle to nie jest jakaś super ekipą

1

@Krystian1588 Uznałem, że mogłoby to wypalić ponieważ atrakcyjna liga, zna środowisko, jest fanem Arsenalu, z pensją problemu by nie mieli i tak samo stać ich byłoby na jego kupno. No i ta Liga Mistrzów zachęca bardzo, ale że dali d*** to małe szanse już

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?