- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1499 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1499 Culés
24
Sam kupuje koszulkę Lewego jak tylko przejdzie do Barcy mimo, ze kibicem Barcy nie jestem.
Natomiast gdybym nim był, to chyba bym oszalał ze szczęścia po takim transferze Polaka.
Czekam tylko, aż Lewy pozamyka japy swoją grą i ważnymi bramkami dla tego klubu tym, którzy tak tutaj z niego szydzili lub nie lubią go tylko dlatego bo pismaki z Polski wszędzie o nim wypisują od lat.
Oj będzie wam jeszcze głupio Panowie, a o to czy Robert sobie poradzi jestem jakoś dziwnie ( a może nie dziwnie? ) Spokojny.
Będę trzymał kciuki żeby poprowadził was do pucharów
( głównie tych na podwórku krajowym rzecz
jasna :D )
1
@Rust_Cohle Zgadzam się ze wszystkim, ach koszulka Lewego ze złotym nadrukiem i logiem spotifaja ;)
7
@Rust_Cohle jeśli transfer dojdzie do skutku to koszulka z Lewym będzie moją pierwszą zakupioną koszulką klubową. Oczywiście pomijając podjebki z ryńca jak miałem 10 lat.
Zawsze miałem w to wbite ale teraz mega na to zajawke złapałem jak tylko było coś na rzeczy z Robertem :D