La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1100 Culés

18

Beka z Realu, beka z PSG i beka z Mbappe. Taka prawda. Jeśli skończy się pozostaniem w PSG, to każdy będzie winny tej całej sytuacji i tej całej szopki. PSG winne prawdopodobnie absurdalnym wynagrodzeniem nie tylko finansowym, Mbappe winny niezdecydowania i żenującej szopki z "la decision 2.0", a Real i kibice Realu winni i również groteskowi tej całej pozornej pewności siebie jakoby Mbappe już był zaklepany od 2 lat.

Wszyscy warci siebie. Tylko z perspektywy kibica Barcelony to wygląda po prostu śmiesznie :)

konto usunięte

0

@macio_944 Ale też trzeba poczekać, bo takich plotek o pozostaniu było już ze 100, kolejnych 100 było o przejściu do Realu, i wystarczy tu zobaczyć jak to działa. Jedna plotka - 30 wpisów o Mbappe, a tak na prawdę dalej guzik wiemy :D Trzeba poczekać z heheszkami, albo lamentem na oficjalkę i tyle :P

1

@macio_944 Jeżeli Mbappe zostanie w PSG, to będzie dla mnie trochę dziwna decyzja. Jasne, że dostanie więcej pieniędzy, niż w Realu ale zespół z Madrytu to wyższa półka. Przede wszystkim mocniejsza liga, większa szansa na LM i złotą piłkę , a Mbappe zyskałby medialnie jako lider tej drużyny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?