La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 666 Culés

5


Kolejny raz wypowiedzi które wpływają na rynek. Ale on ma potężny ból tyłka o te CVC. Gość niech się lepiej ligą zajmie.

Komentarz usunięty

5

@KrwawiaceoczyVEB lepiej niech powie jak mu ll przychodami upada.

konto usunięte

0

@KrwawiaceoczyVEB Niech już zamknie łeb ten madridista ile można.. Real też jest w Superlidze i też CVC nie podpisał a ich tylko wychwala.

0

@Emhyr wychwala bo Real jest w dużo lepszej sytuacji finansowej. I jest to fakt. A tak to też przecież ciśnie Florkowi.

konto usunięte

0

@VegetaPolska xD Co ty gadasz w ogóle. Tebas od czasu nie podpisania CVC przez Laporte zaczął swoją kampanię antybarcelońską a to że jest madridistą to fakt bo sam to przyznał jakiś czas temu.

0

@Emhyr ale to że jest madridista nie zmienia tego że Florkowi i tak ciśnie przez superdlige itp. Poza tym różne statystyki podają ze Real jest w dobrej sytuacji finansowej więc logiczne jest ze ich chwali. Nie zgadza się z Florkiem tylko

konto usunięte

0

@VegetaPolska Owszem bardzo dużo zmienia. Jakby nim nie był to by nie robił pod górkę Barcie w mediach w każdym wywiadzie tylko by się wstrzymywał z jakimikolwiek komentarzami. Boli go to że Barca może wrócić do gry innym sposobem niż jego przekrętem i hejtuje co chwilę takie są fakty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?