La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

0

W F1 w końcu zapowiada się walka trzech ekip o czołowe lokaty w kwalifikacjach i oby w wyścigach. Mercedes bardzo blisko czołówki co zapowiada jeszcze większe emocje i miejmy nadzieję ciekawsze wyścigi :)

1

@budel17 Takie oceny po wyścigu można dopiero wyciągnąć, ilość czynników jest tak ogromna, że czas w testach nie ma większego znaczenia.
W Miami też byli bardzo szybcy w testach a później spadli na środek stawki, bo kosztem tej prędkości może być np. zużycie opon które na dystansie wyścigu nie pozwolą im trzymać się blisko czołówki.
Tak było choćby z Alpine, które przez pierwsze kilka wyścigów miało jeden z najszybszych bolidów w stawce, ale okupowało to taką degradacją opon, że ledwo się mieścili w punktach.

0

@Tasde oczywiście, jednak w Miami już w sobotę podczas 3 treningu byli słabsi a dzisiaj jednak utrzymali dobre tempo. Redbull też zdaje się wolniejszy na pojedynczym okrążeniu od ferrari ale tempo wyścigowe na długich przejazdach mieli lepsze. Także trzeba liczyć że w końcu zacznie się coś więcej dziać w czołówce. Są tego pierwsze przesłanki, ale jak wiadomo: jedna jaskółka wiosny nie czyni :)

0

@budel17 No jak dojadą w wyścigu to będzie wiadomo jak się sprawy mają, wszystko zweryfikuje dystans wyścigu i dopiero przy dobrych (i czystych) wynikach Merca będzie można stwierdzić, czy dołączają do walki o podia (bo na mistrza chyba za późno).
Dobrze by było, żeby się do tej walki włączyli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?