La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1072 Culés

0

Pięknie kończy się ta telenowela z Mbappe. Wydoił PSG z kasy i jeszcze udupił Real. To co mnie dodatkowo cieszy w tej sytuacji to fakt, że obawialiśmy się, że Real wzmocni się Haalandem lub Mbappe i co by nie mówić po prostu będzie nam ciężej włączyć się do walki o mistrzostwo Hiszpanii.
To co mnie z kolei martwi to fakt, że PSG, tak jak grało na nosie całej Europie do tej pory, tak robi do nadal. La Liga może sobie składać pozwy i skargi ale co z tego skoro sam Ceferin ( czy jak on tam ) i Neseser Kafelki ustawili się już jakiś czas temu i do tego trzymają sztamę w sprawie superligi.
Poza tym martwi fakt, że dwie chyba najbardziej obecnie napompowane gwiazdy nie chcą przechodzić do LaLigi tylko wybierają City i PSG. Znak czasów chyba...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?