La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 507 Culés

8

2

@zodiak_10 A awans z 9-go miejsca na 2-gie? A awans do Ligi Mistrzów? A TOP 4, które w zasadzie zamieniło się w wicemistrzostwo? Rozumiem heheszki, ale nawet to 4:0 "które nic nie dało" (co jest kompletną bzdurą) jest cholernie ważnym wynikiem patrząc na to w jakim miejscu znajdował się klub pół roku temu.

0

@macio_944 Naprawdę myslałes ze nie będzie top 4, wszystkie drużyny nam to ułatwiały, 4-0 z Realem dało nam pewnosc siebie, a co do wicemistrzostwa to nie robi dla mnie zadnej rónicy, 2,czy 3 miejsce nie dostaje sie pucharu. A tak w ogóle to jest komentarz humorystyczny za ten przygnębiający sezon. Więc dystans zalecany ;)

4

@macio_944 Nie no, mimo wszystko końcówka sezonu nie napawa optymizmem niestety...

4

@zodiak_10 pieniądze i udział w sph.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?