La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1513 Culés

7

Mbappe znowu wchodzi w dupe środowisku Realu. "Nie wiem co będzie za trzy lata, z zarządem Realu Madryt mam świetne relacje". I on tak przez trzy lata będzie lał wodę.

11

@VegetaPolska Niech leje. Granie na nosie bialym zawsze spoko.

0

@VegetaPolska Moim zdaniem, ku wielkiej uciesze kibiców Realu, za 3 lata trafi na Bernabeu

1

@VegetaPolska nie wchodzi w dupę tylko on sam z was bekę ciśnie...

0

@Kapitan hawk nie no, tak serio mówisz? Myślisz że zmięknie rura Realowi i go wezmą?

konto usunięte

0

@Kapitan hawk Za 3 lata to on kolejny raz wykorzysta swoje "marzenie" żeby podpisać kolejny kontrakt z PSG, a w Madrycie jak zwykle będą mieć mokro na samą myśl. Jeśli chłop ma teraz 90mln na rękę to już widzę jak za 3 lata mu się odwidzi zarabiać taką kase, a w Madrycie tyle nie dostanie

0

@VegetaPolska ciężko powiedzieć
Zależy od sytuacji realu i PSG za 3 lata

1

@VegetaPolska nic dziwnego ze tak mówi. Dobrze wie ile osób go właśnie znienawidzilo, ilu kibiców ma Real. Nie chce sobie robić wrogów to liże tylek

0

@VegetaPolska Serio. Teraz przez ciebie i przez większość z was przemawia złość. Mierzenie się z tym, że w jakiś sposób zostaliście oszukani. Spójrz na to szerzej. W wakacje 2025 roku Mbappe będzie miał 26,5 roku. Wiek idelany. Ukształtowany piłkarz. Być może już syty jeśli chodzi o PSG ( Liga Mistrzów). Ma na swoim koncie już Mistrzostwo Świata. W 2025 kończy się kadencja Pereza, który będzie miał 78 lat i raczej będzie to jego pożegnanie z Madrytem. Ktoś, kto zajmie jego miejsce - jeśli tylko ubierze transfer Mbappe w odpowiednią retorykę - będzie miał niezły początek. Futbol to biznes.

0

@Janas11224 uważam to samo. Nie chce drzwi sobie zamknąć

0

@VegetaPolska Ale nie przyszedł do Was? Przecież byłeś pewien na 100%. Jak coś jest na 100% to nie może być innego scenariusza ;)

0

@Kapitan hawk no nie wiem, ciężko będzie Bernabeu go przyjąć

0

@Kapitan hawk Ale również może być tak że za trzy lata psg będzie potęgą, a Real będzie miał podobne problemy jak barca czyli złe odmłodzenie kadry. Trzy lata w piłce to kupa czasu, i żłów w wieku 26 lat może nie chcieć marnować sobie kilku lat aż taki real się odbuduje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?