La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 748 Culés

konto usunięte

2

Nie wiem skąd ten optymizm co do Lewego. Borussia w analogicznej sytuacji też wolała oddać go za darmo po sezonie. To jest zawodnik który gwarantuje szwabom 50 goli w sezonie.

konto usunięte

5

@TonySoprano Tylko, że Borussia dała Lewemu znaczną podwyżkę, a Bayern nie.

3

@TonySoprano lewy byl mlodszy, wiec az tak nie naciskał wtedy, a teraz pociag odjezdza. W dodatku ma szanse byc twarza projektu w barcelonie, czyli najbardziej medialnym klubie swiata (sadzac po obserwujacych, wpisach w sieciach społecznościowych). Zreszta dziala tu sprzezenie zwrotne, bo lewy to tez jakby nie patrzeć swiatowa marka.

Robert Jest w stanie zaryzykowac duzo by wymusić odejscie z bayernu

konto usunięte

0

@FioletoweOczy Ja to wszystko rozumiem, ale chodzi mi o perspektywę Bayernu. Dlaczego mieliby mu iść na rękę i sprzedać piłkarza który strzela tyle goli...

konto usunięte

0

@TonySoprano Może dlatego, że Lewandowski może mieć wywalone na Bayern w takim przypadku.
Może dlatego, że zarobią na nim dobre pieniądze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?