La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1318 Culés

0

Jak wyobrażacie sobie skład na następny sezon?

BR: TerStegen / Pena
PO: Azzpi / Alves / Roberto
ŚO: Araujo, Christensen / Pique, Garcia
LO: Alba / Alonso
ŚPD Busi/Kessie
ŚP: Pedri/Gavi
ŚP: FDJ/Nico
PN: Torres / Raphinha (?)
N: Lewy / Auba
LN: Fati / Depay

23 zawodników, rotacje niby będą. Pytanie co z FDJ, Raphinhą, Roberto i Depayem. Ofc jezeli Lewy przyjdzie.
Tylko czy te 2 "jedenastki" będą na tyle konkurencyjne?

0

@pawelgrywalski13 To jest bardzo realne, że właśnie taki będzie skład. Pytanie czy Barca zainteresuje się jakimś ŚPD za Busiego i co zrobią z Pablo Torre. Skrzydłowi trochę nie przekonują, brakuje im szybkości, dynamiki poza Raphinhą. Na Fatiego nie ma co obecnie liczyć.

0

@Kubsoleon Raczej na ŚPD bym nie liczył dodatkowego bo brak $$$ przy zakupie Lewego i Raphini, Torre pewnie doopiero w następnym sezonie a teraz Barca B.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?