La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 685 Culés

4

https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/283832319_1194330691385305_3602266250845766168_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=1eO0biA5J14AX_PAlNr&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT-1o8DuRpt8GIEYBfD318YrxeF6zHi_4jFQxs1KNYHAPg&oe=62931E79

Ale mi się ostatnio powiększa taka pogarda dla naszego kochanego społeczeństwa xD W Polsce to trza sie nayebac na smutno, emanować smutkiem zeby dostać współczucie i najlepiej jakieś wiece pokutne odprawiać xD

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marcin62 U nas trzeba się zachlać, zaćpać coś tego, wtedy powiedzą: No nie, tak, on był wielki, on był genialny.

0

@BorzyKrzys Zachlać, zaćpać i dodatkowo być smutnym człowiekiem, spróbuj się tylko uśmiechnąć to grażynki cię zjedza

0

@marcin62 Uśmiechnij się łagodnie do polskiej witaminki to otrzymasz zimne spojrzenie po którym poczujesz się jak brzydki ogr. Taki obraz Polaków.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?