La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 899 Culés

3

A ludzie i tak powiedzą, że to Laporty wina.



konto usunięte

1

@Pilka_jest_okragla spokojnie, nie oni jedyni. Ci 2 po prostu chociaż dali to do zrozumienia. Zaraz kolejni wejdą do gry.

0

@Pilka_jest_okragla myśle, że nie byłoby pretensji gdyby nie jego kłamstwa i obiecywanie wszystkiego

konto usunięte

0

@FCB24 patrzmy szerzej. Gdy przychodził, dostał zakłamane dane. Oni zrobili po sezonie w czerwcu audyt i wychodziły piękne kwiatki. Zalegaliśmy pieniądze Setienowi, byłym już piłkarzom, a obniżki Covidowe okazały się zwykłym odroczeniem które potem boleśnie gniotly. Przy Messim też można powiedzieć, że obiecywał zrobić co się da, tylko że to oznaczało przyjęcie CVC jak się latem okazało. A mając do wyboru podpisać bardzo niekorzystną umowę i mieć piłkarza a nie podpisać i nie miec, to oczywista sprawa. Tylko naiwne osoby wierzyły że po tym co wyczyniał Bartomeu, Barcelona w rok, dwa po wyborach będzie już dobrze prosperować. Fachowców że sobą przyprowadził, spłaca zobowiązania i podpisywane są różne umowy które mają dać jakąś płynność. Ale to dopiero początek. Haaland? Nie obiecywał, ale też sprytnie robił apetyt wypowiedziami że piłkarze nie odmawiają takiemu klubowi, czy nadal każdy chce tu grać. Bartomeu od odejścia Neymara zaczął robić z tego klubu ruinę, 2019 rok i kredyty by domknąć transfer Griezmanna to już w ogóle było mistrzowskie posunięcie. I Laporcie też rację przyznaję z Tebasem. Ten człowiek będzie się nam odgryzać za CVC którego klub zbytnio nie chce podpisywać, bo w praktyce ta umowa to nadal niekorzystna dla klubu umowa. Real ma ten komfort, że Perez pilnował finansów bardzo skutecznie i teraz nie musi się patrzeć na takiego pryka, łasego na każdego możliwego centa. Laporta musi albo wybierać bardziej wegetujące wyjście albo podpisywać fuszerki i udawać że wszystko jest dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?