La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1256 Culés

8

Na internecie zaczęła krążyć plota z podobno bardzo pewnych źródeł zdradzająca dodatek do Cyberpunka 2077. Uważajcie, bo wyciekła chyba cała historia i średnio byłoby sobie to zaspoilerować.

Tak czy siak plotki mówią o tym, że główna oś fabularna dodatku ma się toczyć w środku gry, głównie na Pacifice (ta duża arena do walk, która była niedostępna w podstawce). Mimo to mają być questy, które nas będą zabierać do różnych miejsc (może nawet poza Night City i tym co już znamy).

@Jakchcesz @Kgorecki2500 @koksik2700 @MesQueUnClub_87 @IronSanHybrid @masq i inni

1

@macio_944 Po tych wszystkich zawirowaniach fajnie byłoby jakby jeden dodatek był darmowy. Ja szczerze mówiąc zwyczajnie straciłem zaufanie i niezbyt chętnie wyrzucę się ze 100zł.

1

@hayek Sporo już dodali za darmo, w tym upgrade na konsole nowej generacji, gdzie taki Rockstar (a może bardziej Take-Two) karze sobie za to płacić.

Ja chętnie wydam. Ale nie od razu. Poczekam na recenzje i wstępne opinie o jakości, czy bez bugów etc.

0

@macio_944 Nie czytam nawet Twojego posta do końca. :D Wole jednak bez spoilerów. :D

1

@macio_944 Fabuła mi się podobała (pomimo bardzo gorzkiego zakonczenia) więc pewnie ogram.

0

@macio_944 ja to nawet podstawki jeszcze nie przeszłam xD

0

@koksik2700 To co napisałem i tak pewnie dowiesz się z trailerów, czy zwiastunów jakie (mam nadzieje niedługo) ujrzymy :P

@clyde Pff, wstyd... :P

1

@macio_944 Muszę podejść do tej gry na nowo z czystą głową, bo wersję na PS4 przerwałem w połowie. Stwierdziłem, że nie będę sobie psuł wrażeń i poczekam na wersję PS5.

2

@MesQueUnClub_87 Teraz już jest git, więc polecam, bo gra jest IMO bardzo dobra. Klimat, dialogi, postacie, muzyka, projekt artystyczny, sporo questów jak i fabuła nadrabiają wiele niedociągnięć.

1

@MesQueUnClub_87 A ja przeszedłem nawet 2x. :) Łącznie 150h. :)

1

@koksik2700 @macio_944 Nie no, ja tam miałem takie akcje, że mi się postać zapadła pod ziemie i zawisła w jakiejś cyberprzestrzeni dosłownie, że już nie wspomnę o niebieskim ekranie śmierci, który mi wychodził z gry całkowicie. Potem zrobili jakieś niby poprawki to znowu ulice opustoszały i jeździło auto raz na jakiś czas. Historia, misje, bronie i gameplay to wiem, że jest fajny dlatego wolałem przerwać i zacząć od nowa na PS5, ale jeszcze nie kupiłem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?