- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1193 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1193 Culés
3
Bartek dawał takie kontrakty i tak kupował, ze trup ściele sie grubo u nas.
Messi najlepiej zarabia u nas jeszcze w tym i przyszłym sezonie.
Mamy do amortyzacji i spłaty graczy których u nas nie ma.
Stadion sie wali - byłem więc wiem jak to wygląda. Mozna było sobie tynk na pamiątkę zabrać nawet.
Pozyczki na takie %, ze masakra.
Chłop robi co sie da.
Moze dało by się lepiej moze nie.
Wchodząc do klubu gdzie zadłuzenie netto mamy na 1,3mld.
Dług krótko terminowy na ponad 500-700 mln - o ile pamiętam te liczby - to co miało być do 3 lat spłacone.
Trzeba się było ratować konsolidacją tego wszystkiego w jeden kredyt na lepszych warunkach i rozłozyć na 10 lat aby mozna jakoś pływać.
Dalej zostało 700mln które nas rujnuje w transferach, amortyzacjach.
Zle kontrakty które duszą limit płac - po części to nasza wina kibiców. Ile razy było pisane - musi zostać. trzeba mu dać. Niestety mści sie to teraz na nas strasznie.
Sprzątanie na 2-4 lata. Na szczęscie rusza przebudowa stadionu i za 3 lata dojdzie jakies 70-120mln extra kasy dla klubu - o 3 lata za późno ale durni kibice blokowali wszystko.
Teraz trzeba odbudować się krok po kroku.
1
@fenix1983 Myślisz, że w profesjonalnym klubie sugerują się opiniami kibiców odnośnie zawodników?
Chociaż to Barca, tutaj nic nie wiadomo. :|
0
@marcin62 socio w Barcy to wielka siła - jeśli miało się na przeciw siebie barta który okzal się słabym prezydentem niestety.
Wiec tak mieli - koszt zadowolenia kibiców za wszelką cenę zniszczył nas w 4-5 lat. Do tego blokowali ciągle stadion poprzez brak głosowania.
My potrzebujemy na juz stadionu - mam tylko nadzieje, ze uda się wprowadzić zmiany które zaproponowano ostatnio i loze VIP będą 2 razy większe + kilka mniejszych zmian.