La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1786 Culés

0

Bramkarz im wygrał ten final. Większość meczu nic nie grali. Raczej przeszkadzali, wybijali. Jedna akcja, gol , murowanko, gra na czas i puchar do gabloty. Chciałbym dożyć czasów, kiedy Real będzie dominowal(jak PSG nad nimi, w obszernych fragmentach Chelsea czy City, a dziś przez większą część meczu Live) a polegnie. Ta drużyna gra w sumie prosta piłkę. Dobry bramkarz, zagęszczona obrona, z przodu 2 żądła które coś zawsze ukluja i boiskowe cwaniactwo. Gra na czas, zmiany w końcówkach, wybijanie z rytmu rywala. W sumie taka gra , plus wcześniej sporo pomocy sędziów, wystarczyła im do zdobycia kilku pucharów. Piłka to w sumie prosta gra, a szczęściu też trzeba pomagać. Szkoda tylko, że kolejny raz lepsza drużyna musi uznać wyższość Białych, bo we wszystkich elementach sztuki pilkarskiej czy statystykach, rywal był lepszy. Oczywiscie oprócz tego co w siatce. Cóż piłka bywa okrutna i niesprawiedliwa. Jak życie...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?