La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

4

Marcelo ostatnie tango w Paryżu.
No prawie, bo na ławce rezerwowych...
Mimo, że miał swoje krzywe akcje w bialej koszulce (jak np. zupełnie "przypadkowe" uderzenie łokciem Messiego w El Clasico), to jakoś darzę go sympatią. Taki miś, który zajada się miodkiem :D pozytywny wariat, przedstawiciel samby, który dawał poczucie luzu a piłka dla niego była nie tylko pracą, ale i zabawą. Co też przekładało się pewnie na relacje w szatni.
Powodzenia Gruby! ;)

1

@Kapitan hawk ja go jeszcze kojarze za brutalne wejście w Fabregasa w Superpucharze 11/12, niemniej to jest jeden z tych nielicznych z Realu których darzę jakimkolwiek szacunkiem w przeciwieństwie do zwierząt jak Ramos, Pepe czy nawet Xabi Alonso

1

@FCBMati10 ooo! Na Fabregasie to wejście w końcówce meczu, przy linii bocznej. No ale wtedy to była sekta Mourinho :D

1

@Kapitan hawk i właśnie za tamtą sektę nie trawie tego klubu na czele z tym pajacem co wygrał ostatnio puchar sołtysa, jeszcze ten palec włożony w oko Vilanovie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?