- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1315 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1315 Culés
1
@fart Dzisiaj czekają Cię w nocy duże emocje w związku z decydującym meczem Miami - Boston. Mam dość mieszane odczucia co do Bostonu w tych play-offs. Okrutnie męczyli się z Milwaukee pozbawionym swojego najlepszego strzelca (nie mylić z punktującym) i męczą się z Miami. Wiadomo, że Miami to solidna firma, jednak sądziłem, że dwójka Tatum - Brown już na starcie będzie robiła większą różnicę, a jeszcze dodaj Smarta. A wsparci świetną defensywą w założeniu powinni załatwić sprawę z chłopcami z Florydy znacznie wcześniej. Jednak tak się nie stało - i podobnie jak przeciw Milwaukee trudno w 7 meczu wykluczyć jakiekolwiek rozstrzygnięcia.
Podejrzewam, że Butler będzie wychodził dziś ze skóry, żeby wprowadzić Miami do finału. Jednak Tatum to zawodnik z potencjałem na mecz 40+, więc bitwa zapowiada się przednio.
Wyobrażam sobie, że skala stresu u Ciebie sięga maxa?
1
@Comentateiro Właśnie pisaliśmy z @Arkon o tym. ;) Byłem rozczarowany po G6 gdzie wszystko mieliśmy we własnych rękach. Pełna hala, kibice mocno podjarani, Celtics w pełnym składzie i... porażka. Historia ostatnich lat pokazuje, że Celtics w 3 ostatnich finałach Wschodu (na ostatnie 5 lat) przegrali 3 krotnie w tym 2 razy z Miami. Ekipa Z Florydy dzisiaj faworytem i boję się, że psychicznie tego Celtics nie wytrzymają. Szkoda bo tak jak wspomniałem wszystko mieliśmy we własnych rękach przed G6. Nerwy są i dzisiejszy mecz obejrzę na żywo to ostatni mecz na Wschodzie. Oby Celtics to ugrali ;)
1
@fart Taki mecz to znakomita okazja by wybić się jako wielka gwiazda ligi i dlatego po cichu spodziewam się wielkiego meczu Tatuma. Po prostu niewybaczalnym byłoby gdyby zaliczył linijkę typu 15 punktów na 5/23 skuteczności z pola. Przyszła wielka gwiazda ligi musi zacząć pisać historię i przełamywać złe passe z przeszłości. Jak Jordan z Pistons.
Ja niestety obejrzę rano tylko skrót.
Pozdrawiam i dużo emocji
1
@Comentateiro Ja również liczę mocno, że dzisiaj Tatum skradnie show tak jak Jimmy B zrobił to ostatnio w Bostonie. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. ;)