La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

konto usunięte

2

Dokładnie tak.


Już na La Bambie widziałem, że mogą płacić X, za to czy tamto w kierunku ruskich.

konto usunięte

7

@Kurkmen ja tam wolę brak egzystencji imperialnej Rosji, dlatego warto wspierać Ukrainę, bo ta może się do tego walnie przyczynić.

1

@Kurkmen nie no jak już Warzechę wrzucasz jako przykład wypowiedzi która popierasz to już ratunku nie ma xD
W każdym prawie wpisie pośrednio lub bezpośrednio atakujesz Ukrainę, manipulujesz faktami i robisz po prostu za użytecznego idiotę putina bo nie sposób już to inaczej nazwać

konto usunięte

2

@wodztek97 @Death_voice wiadomo ruska onuca ze mnie, bo nie wchodzę w dupę Ukraińcom. Czyli rozumiem, że jak rządzący was jawnie dymają takimi wypowiedziami, tzn. że np. lepiej mieć wysokie ceny paliwa, aniżeli spadające bomby to wy to po prostu łykacie i tyle. Kij z tym, że marże są horrendalne i mało ma to wspólnego z wojną.
Ps. Też uważam, że należy wspierać Ukrainę, ale brednie w stylu lepiej żeby x kosztowało x3 niż spadające bomby można sobie włożyć między pośladki.

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@wodztek97 w du..ie mam twoją opinie tak szczerze powiedziawszy i jak dla mnie możesz mnie nazywać jak chcesz. Najgorsze są właśnie osobniki twojego typu, którym choćby robili na głowę to będą się cieszyć, bi mogłoby być gorzej. Z fartem, bo nie zamierzam prowadzić dyskusji

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@Kurkmen nie uważam cię za ruską onucę i nie usprawiedliwiam w żadnym razie rządu, bo jak sam mówisz np. ceny paliwa nie są spowodowane wojną w 100%.

Chodzi mi jedynie o to, że mniej lub bardziej musimy być gotowi ponieść koszty wojny, bo jest to jak najbardziej zgodne z Polską racją stanu. Taki Warzecha jest niepoważny, bo zawsze on i wielu mu podobnych robili za realistów, często mówili jak to Anglosasi walczą naszymi rękami itd. I wszystko ok w dużej mierze racja, tylko właśnie kiedy my teraz tak robimy i walczymy w ten sposób z wrogiem, co jest dla nas bardzo dobre bo ani walki nie toczą się na terenie Polski ani Polacy nie biorą w nich udziału, to nagle narzeka na jakąkolwiek pomoc, bo się okazało że to trochę kosztuje. Oczywiście nie za wszelką cenę, ale tyle ile możemy trzeba po prostu, jest to w naszym interesie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?