- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1607 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1607 Culés
0
Jak dołączenie Barcelony do umowy z CVC wpływa na Super Ligę i dlaczego wtedy Barca będzie musiała się wycofać?
0
@El Madridista. Chyba logiczne. Dostajemy hajs teraz i oddajemy kilka procent przychodów z praw telewizyjnych la liga. Czyli nie możemy opuścić la Ligi przez następne 40 lat. A żeby wejść w Super ligę trzeba opuścić swoją ligę krajową.
10
@AlexDark00 Chyba żaden z założycieli Superligi nie zamierzał opuszczać lig krajowych.
0
@maroon Wydaje mi się, że tak, bo za dużo byłoby meczów w sezonie dla piłkarzy. To byłaby osobna liga.
0
@AlexDark00 Jeśli zrezygnowaliby z rozgrywek UEFY to wcale by nie było więcej tych meczy. Oczywiście wszystko zależy od organizacji, ale żaden klub by nie poszedł na to aby opuścić ligi krajowe.
0
@maroon A nie było mówione, że jeśli ktoś przystąpi do super ligi to zostanie automatycznie wyrzucony z rozgrywek? Dlatego angielskie kluby się wysypały.
3
@AlexDark00 A ty znów piszesz coś od rzeczy bez żadnej wiedzy. Żaden z klubów SL nie miał rezygnować z ligi krajowej. To były tylko teksty Tebasa bo bał się o swój tyłek w związku z finalizacją umowy z CVC. Zarówno Bartomeu, jak i później Laporta czy nawet Perez zawsze podkreślali że w lidze hiszpańskiej grać mają normalnie.
0
@AlexDark00 no właśnie nie zamierzali, LM na pewno ale nie ligi krajowe.
0
@Bobo25 Chyba, że tak. W takim razie również nie rozumiem, czemu podpisanie CvC wyklucza nas z super ligi. Tak to było dla mnie oczywiste, że to trzymałoby nas w La Lidze.
0
@AlexDark00 A kto pisał że wyklucza? Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
0
@Bobo25 Cytuje as z przeglądu porannego :"Umowa z CVC zlikwidowałaby Superligę. Barça musiałaby z niej zrezygnować, jeśli zaakceptuje pieniądze." EDIT. W sumie wklejając to wysuwam wniosek, że może to jeden z warunków umowy CvC.
0
@AlexDark00 aha czyli Pudelek...
0
@Bobo25 Wiesz no nigdy nic nie wiadomo. My to wiemy tak naprawdę nic.