La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 841 Culés

5

@fart No to mi lekko szczęka opadła. Nic w dynamice meczu nie wskazywało na to, że Boston weźmie ten mecz. W 4 kwarcie musiałoby dojść do całkowitego załamania GSW i niemożliwe jednak się zmaterializowało. Brown z Horfordem odpalili w najważniejszym momencie, a seria blisko 5 minut bez punktów GSW przy takich strzelcach to jakiś ewenement.

Widzę rzutowy dramat Tatuma 3/17, ale pokazał coś co już można było dostrzec w poprzednich meczach - bardzo dużo widzi. Aż 13 asyst, przy zaledwie 2 stratach oznacza rozgrywanie na elitarnym poziomie. Czyli wpływać na mecz może na różne sposoby.

No i jak z Milwaukee, fajnie Bostonowi leżała trójka. Nie wiem co ten Boston ma w sobie ale w seriach z nimi kompletnie nie obowiązuje przewaga parkietu.

2

@Comentateiro Defensywa wygrywa mistrzostwa. Celtics w 5
;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?