La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 894 Culés

25

Sony podało datę zakończenia produkcji gier na PS4. Gry wyłącznie na PS5 będą wychodzić dopiero od początku 2025 roku, czyli stara generacja będzie nadal wspierana jeszcze przez 2,5 roku.

@Objectivo @IronSanHybrid @clyde @Rust_Cohle

7

@MesQueUnClub_87 2,5 roku na opracowanie planu jak przejąć PS5 somsiada złodzieja,brzmi dobrze

6

@MesQueUnClub_87 słabiutko.

1

@Luciano99 Jak potrzebujesz na taki plan 2,5 roku to nie rób tego bo na bank pójdziesz siedzieć ^^

0

@clyde Dla burżujów co mają PS5 na pewno ^^
Dla mnie ekstra ;)

konto usunięte

1

@clyde Spokojnie, ostatnia gra na ps2 wyszła w 2013 roku, a na ps3 w...2020. Pewnie wyjdzie jakaś fifa 26, ale raczej większość gier będzie już tylko only next gen. Ps4 ma już 9 lat i widać było po Cyberze że no nie da się na tak starym sprzęcie działać cudów.

0

@HighestInTheRoom dlaczego burzujow. Ps5 nie kosztuje dużo. Max 3000 i masz z dwoma padami i jakas gra. To nie jest wcale tak dużo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?