La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 814 Culés

0

Od 1 stycznia 2023 roku wchodzi obowiązek płacenia kartą za zakupy powyżej 20 tys. Czyli jak będziecie chcieli kupić auto to nie będziecie mogli po prostu jechać z gotówką.

0

@clyde no to będziemy kupować auta za 20 na umowie i 40 pod stołem, tak jak u prywaciarza minimalna na umowie, a reszta w kopercie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Transu96 po prostu droższe auta będą wystawiane za 19990 zł :D a reszta tak jak mówisz w kopercie pod stołem

0

@Transu96 a później pytania i tłumaczenie się w skarbówce jakim cudem kupił pan auto za 20k skoro jest warte 60k

0

@clyde Ale to tylko u przedsiębiorcy. Dla osoby fizycznej nadal możesz płacić jak miedzy sobą uzgodnicie. De facto nie ma żadnego zakazu, tylko po prostu przedsiębiorca który przyjmie gotówką kwotę powyżej 20 tys. zł będzie musiał od tej nadwyżki odprowadzić podatek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?