- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1402 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1402 Culés
5
Mi tam wystarcza lotnisko we Wrocławiu:
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323
5
@Kgorecki2500 Ale bez CPK nie byłoby premii dla Horały i jego ludzi :)
6
@Kgorecki2500 bez sensu ładowane pieniądze w to CPK...
3
@Kgorecki2500 mi się wydaje że to jest robione dlatego, bo Trzaskowski kiedyś powiedział, że mamy lotnisko w Berlinie i nie jest potrzebne tak duże w Polsce. Można to teraz codziennie powtarzać o 19:30. A że na propagandę pójdzie 100 czy więcej miliardów, to kogo to obchodzi. Żadnego uzasadnienia ekonomicznego nie ma.
3
@Kgorecki2500 Kiedyś to były afery. Stadion narodowy za 1,5 miliarda złotych i afera na kilka lat, dzisiaj budujemy przekop warty pewnie koło 3 miliardów, wznowiono budowę Ostrołęki co pochłonęło 1,3 miliarda (po czym rozebrano zanim w ogóle wyprodukowała wat prądu) czy CPK którego budowa już pochłonęła 50 milionów a nawet lokalizacji nie wybrali. I to są tylko ciekawostki o których się mało mówi.
1
@Przemek2323 Owszem ma, wedle oceny ekspertów z zewnątrz, lotnisko jest intratnym i dobrym pomysłem, jedynie jest obarczone pewnym ryzykiem, związanym np. z zamachami i pandemią.
Jak coś tam walnie ze dwa razy, to cała inwestycja pójdzie w piz..u. W ostatnich czasach jest to spore zagrożenie.
Słuchanie zarówno Pisiorów jak i opozycji nie ma sensu, bo jedni i drudzy kłamią bezczelnie w tego typu sprawach, olewając dobro kraju podczas swojej krucjaty po władzę. Jak to ktoś napisał gdzieś w komentarzu:
"senator PO zapomniał dodać po co budować lotnisko pod Warszawą, jak jest już pod Berlinem. Im zawsze wszystko się nie opłaca , nie ma takiej potrzeby , nie ma pieniędzy , dla nich najlepiej to nic nie robić i czekać na wytyczne z Berlina, co dalej mają robić."
Propagandy PiSu nawet nie trzeba przedstawiać, bo tam nigdy nie wiadomo, co jest prawdą, a co nie. Mnie się nie podoba, że to lotnisko jest blisko wschodniej granicy, w obecnej sytuacji wolałbym je widzieć bardziej na zachód.
Tyle że tam chyba nie miałoby sensu.