La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1295 Culés

konto usunięte

8

High League niezły wstyd. Zwierzęta załatwiają swoje sprawy, organizacja napchała kieszenie, nawet nie informowali, że może być problem z walką. Żenada na miarę nagrody imienia Marcina Najmana.

5

@koziar Nie chce ich bronić, ale jeśli ludzie potrafią wbić się na finał LM i odpierniczać maniane to co dopiero na jakąś freakową gale. Z informacją to fakt, gdyby info poszło szybciej nie straciłbym 15zł xD

konto usunięte

0

@hayek Różnica jest taka, że mecz się odbył a walka, dla której połowa ludzi kupiła ppv- nie. I to info , że walka bedzie za darmo dla wszystkich.. po ostatniej walce XD Szkoda strzępić ryja.

0

@koziar Wczoraj babka się przywiązała do siatki na RG a dzisiaj takie zoo.
Europo dokąd zmierzasz?

0

@koziar a co tam się dokładniej stało? Edit: dobra już wiem a co się stało burneice że przegrana przez niezdolność do walki?

1

@LionelM95 wyglądało jak zerwana miesien dwugłowy uda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?