La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1940 Culés

konto usunięte

1

Blizzard upadł tak nisko, że w Diablo Immortal są narysowane odciski stóp na ziemi żeby przypadkiem gracz nie zgubił się w tych klaustrofobicznych lokacjach xD Przecież to jest taki brak szacunku do inteligencji gracza i wybijanie z immersji level impossible. Pomijając cały pay2win itp.

@koksik2700 @Jakchcesz @clyde @macio_944

1

@masq odciski stóp maja zaprowadzić prosto do celu, praktycznie w każdej gierce masz podobna mechanikę:p

konto usunięte

0

@marcin62 przeważnie można to wyłączyć w opcjach. Może w diablo jest podobnie?

0

@CryMeARiver nie szukałem, osobiście mi to nie przeszkadza bo nie chce mi się błąkać żeby znaleźć określone moby czy jakas rzecz potrzebna do questa

1

@marcin62 Jakby ich nie było to: "Kurde, głupia gra, niewiadomo gdzie iść" xD

1

@AlexDark00 Otoz to :P

0

@masq ślady, strzałki, kropki, takie coś jest w bardzo dużej ilości gier. Określane jest to po prostu jako "nawigacja do celu". Służy ona w większości gier do tego, żeby gracze mogli jak najszybciej przechodzić gry, wszyscy wiemy jak taki styl gry się nazywa. Nie jest to aż tak złe, jak to określiłeś, ale rzeczywiście staje się to coraz bardziej wręcz "nachalne", ale to nic, takich rzeczy w przyszłości będzie więcej :P. W każdym bądź razie, powinieneś mieć opcję wyłączenia tej nawigacji.

konto usunięte

0

@marcin62 w jakiej każdej? Grałem w sporo gier i nie spotkałem się z tym zabiegiem nigdy. Najwidoczniej grasz w jakies szity traktujące gracza jak idiotę xD

@Sau_Ron wybija st strasznie z immersji. W Ghost of Thushima wiatr kołysząc drzewa 'pokazuje' Ci drogą co ma zaimitować przeczucie protagonisty czy też medytację. Jest to też podpowiedź, ale porządnie i gustownie wykonana.

1

@masq "Podobna mechanikę" w tym diablo masz po prostu ograniczona minimape wiec przenieśli to na normalny ekran ale w praktycznie kazdej duzej grze masz wyraźnie zaznaczoną ścieżkę na minimapie czy też kompasie, nie zapominaj że to tylko gra mobilna :p

konto usunięte

0

@marcin62 Path of Exile, Ori, Hellblade, Disco ELysium. 4 ostatnie gry, w które grałem i żadna nie ma czegoś tak nachalnego jak te obrzydliwe footprinty. Nie jestem fanem takich rozwiązań. Zobacz co odpisałem Sauronowi wyżej i podałem przykład z GoT jak ja bym to widział żebym był zadowolony. Po prostu dla mnie twórcy gier nie szanują inteligencji gracza. Dowodem na to są znaczniki, samouczki których nie da się pominąć albo niemożność włączenia wyższego poziomu trudności przed uprzednim przejsciem linii fabularnej na niższym poziomie. Są to zabiegi, którymi gardzę.

0

@masq Blizzard skończył się na Wotlk. :)

konto usunięte

0

@koksik2700 aż tak daleko bym nie wybiegał nawet z moim hejtem. Trylogia Starcrafta to absolutny TOP.

0

@masq Nie twierdzę, że gry z ograniczonymi a nawet bez znaczników nie istnieją, po prostu są w mniejszości i w dosyć konkretnych gatunkach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?