- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1372 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1372 Culés
20
Kocham PiS ponad wszystko. Od początku jestem z PiS-em i do końca chyba mego życia będę z PiS-em. I co jeszcze? No, no, no nie wiem no. A bo nie wszyscy są za PiS-em tylko za Platformą, a ja mówię, to dlaczego bierzesz 13-tą emeryturę, dlaczego twoje wnuki biorą pieniążki? A nie powinni brać, jak nie są za PiS-em, prawda, czy nie? Tylko za Platformą są. Bo ja tu jeszcze dla proboszcza mam chorągieweczki jeszcze wzięte, muszę proboszczowi dać naszemu, bo on też jest za PiS-em, jego siostra Mirka też jest za PiS-em. A jak ja widzę Schetynę i te łapy wyciągają i te wybielone zęby, to mnie szlak trafia, depresji dostaje za nich, za tą Platformę. NIENAWIDZĘ ICH I KONIEC.
4
@macio_944 Autokarem się zorganizowaliśmy i przyjechaliśmy
1
@macio_944 To dobrze, że nie dostaje depresji od wybielonego uśmiechu Kurskiego, który mówi więcej, niż 1000 słów.
"mam świetne stanowisko, imunitet i mogę załatwić świetne zarobki wszystkim w rodzinie, a ciemny naród wszystko kupi"
1
@macio_944 Wszystko jasne. Białe zęby to zło.
0
@macio_944 Chciałem tylko dodać że ja też:
Kocham PiS ponad wszystko. Od początku jestem z PiS-em i do końca chyba mego życia będę z PiS-em. I co jeszcze? No, no, no nie wiem no. A bo nie wszyscy są za PiS-em tylko za Platformą, a ja mówię, to dlaczego bierzesz 13-tą emeryturę, dlaczego twoje wnuki biorą pieniążki? A nie powinni brać, jak nie są za PiS-em, prawda, czy nie? Tylko za Platformą są. Bo ja tu jeszcze dla proboszcza mam chorągieweczki jeszcze wzięte, muszę proboszczowi dać naszemu, bo on też jest za PiS-em, jego siostra Mirka też jest za PiS-em. A jak ja widzę Schetynę i te łapy wyciągają i te wybielone zęby, to mnie szlak trafia, depresji dostaje za nich, za tą Platformę. NIENAWIDZĘ ICH I KONIEC.