La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1245 Culés

8

https://x.com/BandytaZKamerka/status/1534246946231177216

To fajnie akcje. Ewidentny pajac jeden z drugim.

konto usunięte

1

@DonMatteo901 Pajace, ale też zamiast "mieć nadzieję że policja ogląda filmik" wystarczy go przesłać policji, widać tablice elegancko więc sprawa prosta.

1

@DonMatteo901 Warszawiaki to stan umysłu.

0

@DonMatteo901 co z cepy w dresie

0

@DonMatteo901 matko ile debili tam w komentarzach..

1

@DonMatteo901 Przynajmniej w tej całej sytuacji jeden plus że się zatrzymali a nie uciekli, choć oczywiście mandacik albo nawet sąd (jeśli kobiecie stało się coś poważniejszego, choć oby nie).

0

@DonMatteo901 1500 zł dla pierwszego kierowcy,i 3000 zł dla drugiego kierowcy (była kolizja, potrącenie pieszego)

0

@DonMatteo901 Ja zawsze na jednokierunkowej nawet patrzę się w dwie strony. Wystarczyłoby na miejscu tej Pani dokładniej się rozejrzeć i nic by się jej nie stało, trzeba szanować swoje zdrowie.

10

@Gaz Wystarczyloby nie lamac przepisow i nie wyprzedzac na pasach.

1

@JimMorrisonFCB Tu już trzeba brać pod uwagę zaufanie do innej osoby. Co z tego, że ona jest bez winy? odszkodowanie zdrowia może jej nie przywrócić. Debili na drodze nie brakuje i zawsze trzeba mieć oczy dookoła głowy.

0

@Gaz ale patrzyła z dobrej strony mimo wszystko czy coś nie jedzie.

1

@koksik2700 Od małego uczą policjanci dzieci lewo-prawo-lewo a nie lewo-prawo. Dodatkowo mogła uniknąć tej sytuacji i się zatrzymać w połowie słysząc nadjeżdżające pod prąd auto ale widać na wideo, że miała słuchawki na uszach więc pewnie muzyka jej to dodatkowo zagłuszyła.
Zresztą na takich pasach w korku ja osobiście zawsze wchodzę do połowy i zatrzymuje się w połowie wyglądając dokładnie zza auta czy drugi pas też jest wolny. Nie raz miałem sytuacje, że z naprzeciwka ktoś jedzie i się nie zatrzymuje w dodatku nic nie widząc bo wejście na pasy blokuje inny samochód. Polecam taki sposób bo zdrowie ma się jedno.

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?