La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

1

Przeciwko Argentynie to „In Jaca Góralski We Trust”.

1

@ObiektywnyKibic121 trzeba liczyć, że w Jace Góralskiego wstąpi mental Jacy Murańskiego i pokaże prawdziwą "polisz pałer" ! :D

0

@panczo zacznie gryźć?

0

@panczo
Wszystkie Jace to agresywne chłopaki :D

0

@ObiektywnyKibic121 Też tak mam :D
Ogólnie występ Polski na mundialu to będzie beka i nie ma co się z góry nastawiać na sukces.
To co najciekawsze w Polskim sporcie, to zbliżające się Mistrzostwa Świata w siatkówce :)

1

@Rocky_Bilbao
Ja to z Polski w piłce kopanej mam zawsze beke. A najbardziej z tych którzy uważają Polskę za dobra drużynę. Jak ja słyszę te pompowanie balonika to serio mam nadzieje, ze Polska przegrywa. Czasami w mediach po wygranej z Albania jest taka naracja, ze my jesteśmy potęga a w rzeczywistości 3 podania to ciezary.

0

@ObiektywnyKibic121 "Paaanie tym razem z grupy co najmniej wychodzimy. Przejdźmy do analizy potencjalnych drużyn w fazie pucharowej." :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?