- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
Batys
11
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
1
KADRA FC BARCELONY
powiedzmy sobie szczerze zakładając zakontraktowanie i zarejestrowanie do połowy lipca Kessie, Christensen, Lewy przy sprzedaży F. de jong jednoczesnej i odejście Dembele kadra wygląda nieźle i wtedy trzeba by było się skupić na LO, PO (wtedy sprzedaż Dest), ŚO, pomocnik lub prawo skrzydłowy
Ter stegen/Pena
Dest/d.alves/s.roberto - pique/araujo/christensen/garcia - alba
gavi/kessie/s.roberto -busi/nico- pedri/gavi
ferran/abde/depay - lewy/auba - fati/depay
nie wymianiełem neto, mingueza, pijanic, umititi, lenglet, braithwaite, puig - bo zakładam że ich miejsce jest poza klubem i większośc z nich jednak pożegnamy w to lato
także jeśli uda się zakontrakotować lewy i reszt zarejstrować to chyba powinni się skupić na LO i jakimś pomocniku za de jong bo sezon długi
potem PO, ŚO
w ataku z ewym dalibyśmy radę ferran- lewy- fati w obwodzie auba, depay, abde i chyba na samym końcu bym się na tym skupił chyba że di maria będzie tą tanią opcją to tym lepiej
ach ten s.roberto - kompletnie nie rozumiem po co nam on
0
@lucca87 Mam nadzieję, że Lewy przyjdzie ale oprócz tego dobrze byłoby ogarnąć jakiegoś LO i PO
2
@Kgorecki2500 Właśnie dziś podpisujemy PO :)
0
@Kgorecki2500 A ja mam nadzieję, że Lewy nie przyjdzie i jak Dembele nie przedłuży kontraktu (raczej pewne) to musi przyjść PS. Do tego PO i LO( nie Alonso) i jeśli odejdzie De Jong to pomocnik typu Soler.
1
@Kgorecki2500
właśnie wg mnie taka kolejność Lewy a potem LO i PO (tu aż tak pośpiechu nie ma) i pomocnik jakiś jeśli odejdzie f. de jong
w ataku z lewym jakoś sobie poradzimy nawet jeśli dembele odejdzie
ferran-lewy-fati da radę taki atak z dostepnymi w obwodzie auba, depay
jesli nie będzie kasy to chyba podpisałbym di marię na PS wtedy a kasę skupił na LO, PO, ŚO, pomocnik
0
@lucca87
kurde zapomniałem o Pablo Torre:)
0
@lucca87 Jaki Lewy?! Za co?! XD