La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 856 Culés

6


2-3 tygodnie temu, nasze piękne media zachodu, bombardowały nas newsami jakoby Putin już ledwo stał czy siedział, śmiertelnie chory krzyczeli XD a on tutaj na luzaku wczoraj przemawiał na otwarciu wystawy o Piotrze I i porównywał się co Cara, mówił o tym że się " bronią przed atakami i muszą odzyskać to co niegdyś było ich na Ukrainie " i git majonez... :D

Ta wojna będzie trwała LATA a Państwo Ukraińskie dla wielkich tego Świata się nie liczy. Albo zostanie zniszczona i przejęta przez Rosję albo sama się podda, gdy Państwa zachodu za plecami dogadają się z Roją i przestaną wspierać sprzętowo ten kraj.

Liczy się obecna zmiana geopolityczna i napędzany biznes zbrojeniowy największych gospodarek Świata.

1

@FC1899Barca Raczej obstawiałbym walkę do ostatniego Ukraińca. (A chory może jest, nie wiem. Ja mu w książeczkę zdrowia nie patrzyłem)

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 Ostatniego Ukrainca który uwierzyl ze dzieki zachodowi wygraja ta wojne.

konto usunięte

1

@martin3131 A co mają robić? Złożyć broń i czekać aż z nimi zrobią to samo co w Irpieniu czy Buczy?

konto usunięte

1

@FC1899Barca Z punktu widzenia Polski to chyba dobrze, że ta wojna będzie trwała latami? kacapy wykrwawia się na Ukrainie więc przez jakiś czas Polska będzie względnie bezpieczna i mamy czas na modernizację armii na obecne potrzeby.

1

@FC1899Barca Kraje zachodnie rzucily na tyle duzo sprzetu, ze nie kalkulowaloby im sie teraz wycofanie wsparcia.

konto usunięte

1

@AdamaTraore W Azowstalu tez mieli walczyc do ostatniego zolnierza, a sie wkoncu poddali.

1

@FC1899Barca Dzisiaj jakieś info mi się przewinęło, że Niemcy nie zamierzają wysyłać uzbrojenia na Ukrainę według jednego z ekspertów wojskowych a to jeśli prawda to znaczy, że będą się chcieli dogadać z Rosją. Te same Niemcy bodajże sprzedawały broń do Rosji wraz z Francją głównie, kiedy miało być zupełnie co innego.

0

@JimMorrisonFCB i biznes zbrojeniowy się kręci. Taki stan rzeczy trochę potrwa a co będzie za rok czy dwa, tego nie wiemy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?