La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

0

Ta promocja na disney wchodzi dopiero 14 ? Czyli muszę podać swojego e-maila i 14 czerwca dostanę wiadomość z możliwością wykupienia disneya na rok ?

1

1

@Kinginiesta z tego, co piszą na stronie, to tak ma to wyglądać

0

@Kinginiesta A wiadomo czy będzie możliwość wykupu i płatności miesięcznie czy od razu na rok trzeba?

2

@Kgorecki2500 podobno będzie można ale ma być promocja 12 miesięcy w cenie 8 miesięcy

2

@Kgorecki2500 Tylko musisz się zapisać do tej oferty przed premierą bo po premierze nie będzie możliwości skorzystania z tej promocji.

0

@Kgorecki2500 trzeba zarejestrować kartę płatniczą, ja się decyduje ma ten rok z góry bo jest 12 miesięcy w cenie 8. Później jak mi się nie spodoba to wyłączę sub.

1

@Kinginiesta Ja pewnie na miesiąc wykupię, obejrzę co mam obejrzeć i tyle bo i tak już z siostrą na pół opłacamy sobie Netflixa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?