- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1075 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
3
Ale parówa co??
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1075 Culés
6
Stanowski o Rybusie..
Ma rację?
12
@tomek8756 Ale to naprawdę trzeba sięgać po "autorytety" typu Stanowski żeby wyrobić sobie opinię o Rybusie? Fenomen popularności tego człowieka mnie zadziwia.
0
@tomek8756 dobrze mówi
3
@tomek8756 Każdy się może zasłonić bezpieczeństwem rodziny. Najłatwiej. Skok na bank też można tłumaczyć zabezpieczeniem rodziny. W ogole mnie to nie przekonuje i nie rusza w żaden sposób.
8
@tomek8756 Nie ma. Głupoty pisze. Powodzenia dla Rybusa w dalszej karierze. Szkoda, że został w Rosji ale to jego decyzja i należy ją uszanować.
1
@tomek8756 Pie***li głupoty, coraz bardziej nie lubie tego pajaca.
@Kgorecki2500 Dokładnie ale Stanowski gnoi każdego kto nie jest jego kolegą.
3
@Kgorecki2500 No jednak nie trzeba. I ja nie szanuję
1
@Kondziubarca Ostanio nie ma dobrei passy..
3
@Comentateiro Rybusa pewnie mało obchodzi, co ludzie uważają. Jego życie, jego sprawa.
0
@tomek8756 Głupoty gada.
0
@Barcanajlepszyteam Dokładnie tak samo jak np. donosicieli, złodziejów, pracowników obsadzonych przez znajomości. Brak etyki i zasad moralnych w życiu z reguły łączy się z nieograniczoną arogancją. Inaczej tacy mierni ludzie, musieliby przyjąć do wiadomości kim są.
0
@tomek8756 Przecież jego żona jest Rosjanką. Oczywiście że mógłby postarać się o kontrakt na zachodzie ale po co? On ma rocznikowo 33 lata. Ile grania mu zostało w poważnej piłce? Ten kontrakt pewnie będzie ostatnim z jakąś sensowną kwotą.
0
@tomek8756 Oczywiście, że ma.